Porady prawne na Brochowie

źródło: www.freeimages.com

Jak napisać prawidłowo pismo do sądu albo rozwiązać sprawę ze spółdzielnią mieszkaniową? Gdzie zwrócić się w razie problemów z rozpatrzeniem reklamacji? Na tego typu pytania mieszkańcy Brochowa mogą uzyskać odpowiedzi w Ośrodku CES w każdy wtorek w godz. 16:00-18:00.

Stowarzyszenie UniConsult prowadzi bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Brochowa w zakresie profesjonalnego doradztwa prawnego. Konsultacje prowadzone są w ramach projektu Biura Poradnictwa Obywatelskiego.

Zainteresowani mogą otrzymać porady na podstawie zaprezentowanego problemu prawnego. Konsultanci będą pomagali w zakresie m.in.: prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i handlowego oraz prawa karnego, a także sposobów kontaktowania się z organami administracji publicznej i uzyskiwania pomocy od podmiotów publicznych. 

W mieście działa 14 biur oferujących bezpłatne konsultacje prawne i obywatelskie. Tutaj przedstawiamy pełną listę lokalizacji biur wraz z terminami, w jakich można uzyskać pomoc.  

Porady mogą uzyskać osoby fizyczne zamieszkałe lub pracujące we Wrocławiu. Trzeba też pamiętać o tym, że osoby udzielające porad nie będą podejmowały się – w ramach działalności Biur – działania w imieniu i na rzecz osób ubiegających się o udzielenie porady.

termin: wtorki, godz. 16:00-18:00
miejsce: Ośrodek CES na Brochowie, ul. Koreańska 1A (wejście od ul. Chińskiej) 
zapisy: nie obowiązują
prowadzący: Kamil Majchrzak
koszt: bezpłatne

Tagi: