Porady prawne na Brochowie

źródło: www.freeimages.com

UWAGA! W lipcu i sierpniu biuro porad prawnych jest nieczynne. Na kolejne bezpłatne konsultacje prawne zapraszamy mieszkańców Brochowa we wrześniu.

Jak napisać prawidłowo pismo do sądu albo rozwiązać sprawę ze spółdzielnią mieszkaniową? Gdzie zwrócić się w razie problemów z rozpatrzeniem reklamacji? Na tego typu pytania mieszkańcy Brochowa mogą uzyskać odpowiedzi w Ośrodku CES w każdy wtorek i co drugą środę miesiąca, w godz. 16:00-18:00.

Stowarzyszenie UniConsult prowadzi bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Brochowa w zakresie profesjonalnego doradztwa prawnego. Konsultacje prowadzone są w ramach projektu Biura Poradnictwa Obywatelskiego.

Zainteresowani mogą otrzymać porady na podstawie zaprezentowanego problemu prawnego. Konsultanci będą pomagali w zakresie m.in.: prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i handlowego oraz prawa karnego, a także sposobów kontaktowania się z organami administracji publicznej i uzyskiwania pomocy od podmiotów publicznych. 

W mieście działa 14 biur oferujących bezpłatne konsultacje prawne i obywatelskie. Tutaj przedstawiamy pełną listę lokalizacji biur wraz z terminami, w jakich można uzyskać pomoc.  

Porady mogą uzyskać osoby fizyczne zamieszkałe lub pracujące we Wrocławiu. Trzeba też pamiętać o tym, że osoby udzielające porad nie będą podejmowały się – w ramach działalności Biur – działania w imieniu i na rzecz osób ubiegających się o udzielenie porady.

termin: wtorki, godz. 16:00-18:00 oraz co druga środa miesiąca, godz. 16:00-18:00
miejsce: Ośrodek CES na Brochowie, ul. Koreańska 1A (wejście od ul. Chińskiej) 
zapisy: nie obowiązują
prowadzący: Kamil Majchrzak
koszt: bezpłatne

Tagi: