“Starość i młodość od zawsze idzie w parze” - bezpłatne warsztaty

25 listopada w ramach projektu “Aktywnie i zdrowo przez pokolenia” odbędzie się szkolenie integracyjne z elementami promocji zdrowia pn. “Starość i młodość od zawsze idzie w parze”. Szkolenie z zakresu edukacji zdrowotnej opierać się będzie na grach i zabawach odpowiednich w każdym wieku. Zapisy trwają!

Zapraszamy do udziału w grze „Szansa na sukces” - chcemy Was napełnić wiedzą z zakresu racjonalnego żywienia jedzonego z poczuciem przyjemności i przekonaniem o ważności sfery odżywiania w życiu człowieka oraz umiejętnościami wzajemnego zrozumienia i pogłębiania więzi międzypokoleniowej. Dobra zabawa razem z poznawaniem i pokonywanie kolejnych kroków do zmiany nawyków żywieniowych.

Będzie dużo śmiechu i napełniania Was wiedzą o zdrowym życiu na wesoło. Bo tylko w takiej atmosferze buduje się zaufanie. Spotkanie skierowane zarówno dla młodzieży, jak i osób starszych, indywidualnie i z całymi rodzinami.

Udział warsztatach jest bezpłatny. Na zajęcia obowiązują zapisy. 

Termin: 25.11.2016 r. godz. 14.00 - 16.00 
Miejsce: Ośrodek Centrum Edukacji Społecznej, ul. Koreańska 1A, duża sala
Limit miejsc: 20 osób
Zapisy: http://www.miastowformie.pl/staroscimlodosc

Warsztaty organizowane są przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, program “Miasto w formie” dzięki wsparciu Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich we współpracy z Poradnią Psychodietetyczną Rymkiewicz.

Tagi: