Hiszpania na talerzu - warsztaty dla dzieci i rodziców

materiały własne

Jesteście ciekawi, co Hiszpanie jedzą na śniadanie? W jaki sposób muchy przyczyniły się do powstania przekąsek tapas? Skąd się wziął pomidor w Hiszpanii i Europie?  A może chcielibyście poznać piękne hiszpańskie płytki azulejos i stworzyć swoją własną ręcznie malowaną ceramikę? Serdecznie zapraszamy dzieci od 5 roku życia i rodziców na spotkanie z Moniką Bień-Königsman, mieszkanką Brochowa i autorką książki "¡Olé! Hiszpania dla dociekliwych”. Warsztaty odbędą się 26 maja

Podczas spotkania Monika opowie o Hispzanii, o byku, który jest jej symbolem, o piłce nożnej (któż bowiem nie zna drużyny z Barcelony), o sjeście i o jedzeniu oczywiście! Razem z nią stworzycie wzory na swoich talerzach oraz przygotujecie pyszne małe przekąski. Będzie też muzyka i akcesoria do flamenco, żywiołowego tańca, który pochodzi z południa Hiszpanii. Na koniec warsztatów będzie można zakupić w promocyjnej cenie książkę "¡Olé! Hiszpania dla dociekliwych” wraz z autografem autorki.

Ilość miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy!

termin: 26.05.2017 r. (piątek), godz. 18:00-20:00
miejsce: Ośrodek Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie, ul. Koreańska 1A
koszt: bezpłatne
zgłoszenia: osobiście, telefonicznie (71 366 77 19) lub mailowo (centrum@ces.wroclaw.pl)

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko rodzica, imię i wiek dziecka, e-mail oraz nr telefonu. Warsztaty organizowane są przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

 

Tagi: