Ciekawostki

Subscribe to RSS - Ciekawostki
Kilka ciekawostek prosto z Brochowa i o Brochowie.
I miejsce - Michał Ciesielski

Wyniki konkursu na logo "Partnerstwa dla Brochowa"

Informujemy, że w wyniku głosowania mieszkańców oraz komisji konkursowej, spośród 18 prac wyłoniono laureatów konkursu na logo ''Partnerstwa dla Brochowa": I miejsce - Michał Ciesielski, II miejsce - Oliwia i Jakub Istyńscy, III miejsce - Natalia i Marcin Grabowscy, IV miejsce - Julianna Tokarska. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród w czwartek 30 czerwca o godz. 15:00 do Restauracji "Noce i Dnie" przy ul. Semaforowej 18.

materiały własne

POZNAJmy się na BROCHOWIE - „Stacja Brochów” czyli miejsce, w którym rusza pociąg do demokratycznej edukacji

Kolejny wywiad z cyklu "POZNAJmy się na BROCHOWIE". Tym razem rozmawiamy z Panią Katarzyną Nowak z Fundacji „Na Polnej”, która opowie o tym, jak funkcjonuje pierwsza na Brochowie demokratyczna szkoła, dlaczego Brochów stał się jej siedzibą i wreszcie dlaczego nie ma w niej ocen. Zapraszamy do przeczytania!

materiały organizatora

POZNAJmy się na BROCHOWIE - o fotografii i zawodzie listonosza

Projekt "POZNAJmy się na BROCHOWIE" to cykl wywiadów z mieszkańcami Brochowa, osobami, które tutaj żyją, pracują, działają, również z tymi, którzy są związani z osiedlem, działają na jego rzecz, wspierają różne inicjatywy i udowadniają, że Brochów jest ciekawy i warto się na nim poznać. Nasz kolejny gość to Pan Michał Sulka - były listonosz, mieszkaniec osiedla, fotograf z zamiłowania, który w obiektywie aparatu fotograficznego wychwytuje piękno Brochowa.

Strony