Przewodnik

REJESTRACJA KROK PO KROKU

KROK 1

jeśli nie posiadasz jeszcze konta na tym serwisie, a chciałbyś skorzystać z naszej oferty, zapoznaj się z instrukcją, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny. W tym celu kliknij "utwórz konto". Po uzupełnieniu danych w polach, u dołu strony kliknij "utwórz konto" wpisując wcześniej kod, który wyświetla się jednorazowo. Jeśli prawidłowo wypełniłeś formularz rejestracyjny, znajdziesz w swojej skrzynce pocztowej list od nas. W treści listu znajduje się link, kliknij na niego, aby zakończyć rejestrację. Jeśli link nie będzie aktywny, napisz o tym do nas: centrum@ces.wroclaw.pl

Upewnij się, że wpisane przez Ciebie dane są poprawne, ponieważ błędnie wpisane przy rejestracji dane mogą spowodować, że nie otrzymasz informacji zwrotnej do potwierdzenia rejestracji.

Uwaga! Sama rejestracja na tym serwisie nie uprawnia osoby do wzięcia udziału w szkoleniu/warsztacie/wydarzeniu. Rejestracja jest darmowa.

KROK 2

jeśli zainteresowała Cię propozycja naszego szkolenia/warsztatu/wydarzenia, rozwiń artykuł (kliknij w tytuł lub "więcej"), który Cię zainteresował.

KROK 3

Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który znajduje się pod artykułem szkolenia/warsztatu czy innego wydarzenia, o ile zapisy są wymagane.

Uwaga! Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na 3 tygodnie przed realizacją szkolenia/warsztatu/wydarzenia.

KROK 4

Wyślij ZGŁOSZENIE.
Po wysłaniu Formularza zgłoszeniowego pojawi się komunikat o przesłaniu Twojego zgłoszenia do nas.

KROK 5

W ciągu 5 dni powinieneś otrzymać maila z informacją zwrotną o decyzji czy zostałeś zakwalifikowany na szkolenie/warsztat/wydarzenie. Jeśli otrzymasz od nas list z informacją o zakwalifikowaniu się na szkolenie/warsztat/wydarzenie niezwłocznie potwierdź swoją obecność, a najpóźniej do 3 dni przed terminem szkolenia/warsztatu/wydarzenia poinformuj nas, jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł uczestniczyć w szkoleniu/warsztacie/wydarzeniu. Jest to dla nas ważna informacja.

KROK 6

Jako UCZESTNIK CES zarejestrowany na naszej stronie, po zalogowaniu możesz śledzić proces swojego zgłoszenia (klikając na "Moje konto" możesz sprawdzić czy odebrane zostało Twoje zgłoszenie, czy wysłano do Ciebie już wiadomość i jaki status posiada).

  • Jeśli osoba zainteresowana wypełniła formularz zgłoszeniowy i go wysłała, pojawi się status - Oczekuje.
  • Jeśli organizator szkolenia wysłał wiadomość do Ciebie, po zalogowaniu na swoje konto pojawi się status - Wysłano wiadomość. 
  • Jeśli organizator otrzyma od Ciebie wiadomość, że potwierdzasz obecność na szkoleniu, wówczas pojawi się status - Zakwalifikowano.
  • Osoba, która potwierdziła uczestnictwo i odbyła szkolenie na swoim koncie zmieni status - Potwierdzona obecność. 
  • Jeśli osoba, która potwierdziła obecność na szkoleniu ale z różnych przyczyn nie dotarła na nie, otrzyma status - Obecność negatywna
  • W przypadku osoby, która rezygnuje z udziału w szkoleniu pojawi się status - Nie zakwalifikowano.
  • W przypadku osoby, która nie została zakwalifikowana na szkolenie, pojawi się status - Nie zakwalifikowano.

Jeśli byłeś obecny na szkoleniu, po zalogowaniu będziesz mógł skorzystać z dodatkowych opcji. W strefie uczestnika zostaną umieszczone materiały, które możesz pobrać i powtórzyć sobie informacje w dowolnej chwili.